VCI YAĞLAR

VCI YAĞLAR

DESOIL 602 VCI YAĞ

VCI korozyon önleyicileri ile güçlendirilmiş, mineral yağ bazlı, koruyucu ince yağ ürünümüzdür. Yağ bazlı olup ekstra inhibitörleri ile güçlü koruma sağlar, VCI içeriği ile en ince ve riskli bölgelerde dahi etkin koruma sağlar. Yağın doğrudan ulaşamadığı yada inceldiği bölgelerde VCI özelliği sayesinde uzaktan koruma sağlar.

DESOIL 604 VCI YAĞ

Oldukça kokusuz solvent bazlı yağ ürünümüzdür. Alevlenme noktasının 60˚C’nin üzerinde olmasıyla güvenli, yavaş buharlaşması ile ekonomik bir üründür. İçerdiği VCI korozyon önleyicileri ürüne fazladan koruma kapasitesi sağlar.

DESOIL 605 VCI A

Demir grubu konsantre VCI yağ katkısıdır. Her türlü yağ ve solventte hızla çözünerek kullanıldığı ürüne VCI özellik kazandırır. Ayrıca içerdiği korozyon önleyiciler yağın temasla korozyon önleme kapasitesini de büyük oranda arttırmaktadır.

DESOIL 607 VCI YAĞ

İçeriğinde bulunan konsantre korozyon önleyiciler sayesinde sentetik tiner gibi solventler ile 1/20 oranlarında seyreltilse bile orta vadeli korozyon önleme kapasitesine sahip konsantre yağ ürünümüzdür. Kullanım alanına göre konsantrasyon arttırıldığında koruma kapasitesi oldukça yükselir.

DESOIL 610 VCI YAĞ Su ile her oranda mükemmel bir şekilde emülsiye olabilen su bazlı korozyon önleyici yağ ürünümüzdür. Su ile 1/20 oranlarında seyreltilmesi durumunda bile uzun süreli güvenli bir koruma sağlar.

VCI YAĞ Kullanım Alanları: 

  • Otomotiv yan sanayi sevkiyat ve stok uygulamalarında
  • Otomotiv ana sanayi, ön koruma uygulamalarında
  • Metal ve makina sanayisinde
  • Silah ve aksamının bakım, depolama ve sevkiyatında
  • Rulo sac ve levha uygulamalarında
  • Kapalı atmosfer uzun dönemli korozyon koruması uygulamalarında
  • Açık atmosfer kısa ve orta vadeli korozyon koruması uygulamalarında